menu
Konferencja Naukowo-Szkoleniowa
Stopa - czego jeszcze nie wiemy?
Łódź, 23-24 października 2015

Zaproszenie

Drogie Koleżanki
Drodzy Koledzy,

Chcielibyśmy zaprosić w szczególności specjalistów ortopedów, a także wszystkich lekarzy zainteresowanych diagnostyką oraz leczeniem deformacji i chorób stopy i stawu skokowego, do udziału w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt. "Stopa - czego jeszcze nie wiemy?", która odbędzie się w dniach 23-24 października 2015 roku.

Spotykamy się w Łodzi już po raz drugi w historii naszej Konferencji. Obecnie Łódź tętni życiem i energią jej mieszkańców. Łódź to prężnie rozwijający się ośrodek akademicki. Łódź to miasto multikulturowe, przyjazne wszystkim.

Tematyką tej konferencji będą najistotniejsze informacje z zakresu anatomii i biomechaniki stopy i stawu skokowo-goleniowego; leczenie palucha koślawego, palucha sztywnego oraz niestabilności w stawie skokowo-goleniowym, które stanowi nie lada wyzwanie dla operatora. Na uwagę zasługuje również jej wymiar praktyczny. Konferencji towarzyszyć będą warsztaty dotyczące wykonywania osteotomii w obrębie pierwszego promienia stopy oraz usztywnienia stawu MTP I.

Uzasadnieniem dla zgłębienia powyższych zagadnień podczas naszej Konferencji jest coraz szersze zainteresowanie zarówno lekarzy, jak i pacjentów, problematyką biomechaniki oraz leczenia deformacji stopy. Dyskusja, wymiana poglądów pozwoli nam na usprawnienie leczenia operacyjnego naszych pacjentów.

Liczymy, że program konferencji zyska Państwa uznanie, a wygłoszone wykłady staną się podstawą do owocnych obrad i dyskusji naukowych. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby konferencja była ważnym wydarzeniem zarówno pod względem naukowym, jak i szkoleniowym.

Do zobaczenia w Łodzi!

Dr hab. n. med. Marcin Domżalski

Patronat

logo USK logo PFAS

Patronat medialny

logo MedTube

Wystawcy

logo Ralf Medical logo Arthrex logo Stryker
logo Medartis logo Consultronix
logo Telecare logo Medmagic
BSM logo LIT Sp. z o.o. logo Wright
aktualizacja: 2015-10-22